Мениджър покупки и продажби (байер)

buying manager

Булкон Груп е консултантска компания, предоставяща услуги в областта на човешки ресурси на водещи фирми от различни сектори. В настоящият момент наш клиент търси да назначи към своя екип мотивирана и отговорна личност за позицията:

Основни задължения:

  • Да следи активни продажби, промоции, вътрешни акции, правилното излагане, процент брак на групата стоки, за които отговаря;
  • Да осъществява контрол върху работата на търговските обекти с цел постигане изпълнение на продажбите и минимизиране на загубите от липси и за постигане на заложените цели в дейностите на магазините – продажби, разходи, брак, пазарен дял;
  • Да проучва пазара на хранителни и нехранителни стоки за групите стоки, за които отговаря;
  • Да предлага ценова политика и обогатяването на асортимента на продаваните в магазините стоки, да разработва планове за продажбено развитие и следи за постигането на заложените разултати;
  • Да работи за повишаване на оборота и и утвърждаване на доброто име на фирмата;
  • Да провежда търговски преговори и кореспонденция с фирмите-доставчици, да води разговори, договаря условия и да изготвя проекти за договори, начин на плащане и условия на доставката;
  • Да формира и предлага продажните цени на групата стоки, за които отговаря;
  • Да обучава в стокознание на стоките от групата, за които отговаря, мърчандайзърите във всеки един търговски обект от веригата;

Основни изисквания към кандидата:

  • Професионален стаж в областта на търговията с хранителни стоки (поне 2 години);
  • Компютърна грамотност;
  • Висше или средно образование;
  • Отговорност и лоялност.

Компанията предлага:

  • Много добро възнаграждение;
  • Работа на трудов договор;
  • Приятна работна среда.

Ако смятате, че отговаряте на посочените по-горе изисквания и проявявате интерес към позицията, моля изпратете Вашата автобиография с телефон за контакт на електронната ни поща: office@bulcongroup.com.

Ще се свържем само с одобрените кандидати. Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор. Лиценз от Агенцията по заетостта №2295 от 21.06.2017г.

Comments are closed