Регионален мениджър

Regional manager

Булкон Груп е консултантска компания, предоставяща услуги в областта на човешки ресурси на водещи фирми от различни сектори. В настоящият момент, наш клиент е компания, която е на българския пазар повече от 25 години и е официален вносител на водещи марки за декоративна козметика и аксесоари. Фирмата търси да назначи към своя екип мотивирана и отговорна личност за позицията:

Основни задължения:

  • Изграждане, разширяване и поддържане на актуална и точна база данни за клиентелата на компанията;
  • Контролира изцяло търговските представители на фирмата и цели увеличаването на продажбите им;
  • Представя и налага продуктите на фирмата. Следи за подходящото им излагане и да го подобрява;
  • Поддържа контакт с клиентите;
  • Търси, организира и води срещи с локални и местни вериги и търговци на едро.

Основни качества на кандидата:

  • Oпит в сферата на козметичните продукти;
  • Идеен, иновативен и позитивен;
  • Добре организиран и да умее да организира подчинените му търговски представители;
  • Английски език;
  • Компютърни умения

Компанията предлага:

  • Стандартно работно време на трудов договор;
  • Конкурентно възнаграждение;
  • Работа в динамична среда с отлични условия на труд.

Ако смятате, че отговаряте на посочените по-горе изисквания и проявявате интерес към позицията, моля изпратете Вашата автобиография с телефон за контакт на електронната ни поща: office@bulcongroup.com.

Ще се свържем само с одобрените кандидати. Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор. Лиценз от Агенцията по заетостта №2295 от 21.06.2017г.

Comments are closed