Управител на супермаркет

Store manager

Булкон Груп е консултантска компания, предоставяща услуги в областта на човешки ресурси на водещи фирми от различни сектори. В настоящият момент наш клиент търси да назначи към своя екип мотивирана и отговорна личност за позицията:

Основни задължения:

  • Следене на текущи продажби и ежедневно изготвяне на заявки към фирми доставчици;
  • Да работи за повишаване на оборота и и утвърждаване на доброто име на фирмата;
  • Контролира за стриктно спазване на правилата от подчинения му персонал;
  • Спазва правилата за културно обслужване на клиентите;
  • Изготвя работни графици на персонала в поверения му обект и да контролира спазването им;
  • Извършва инструктаж по здравословни и безопасни условия на труд, хигиена и противопожарна охрана;
  • Да решава кадрови проблеми с персонала – премествания, поощрения и наказания;
  • Да участва в професионалното развитие и мотивация на персонала;
  • Да приема доставяните стоки, следи за тяхното качество, количество и срок на годност;
  • Да изготвя всички отчетни документи свързани с търговската и финансова дейност на поверения му обект;
  • Да прави предложенияза подобряване на цялостната дейност и организация.

Основни изисквания към кандидата:

  • Професионален стаж в областта на търговията с хранителни стоки (поне 1 година);
  • Професионален стаж като ръководител на колектив;
  • Висше или средно образование;
  • Отговорност и лоялност.

Компанията предлага:

  • Много добро възнаграждение;
  • Работа на трудов договор;
  • Приятна работна среда.

Ако смятате, че отговаряте на посочените по-горе изисквания и проявявате интерес към позицията, моля изпратете Вашата автобиография с телефон за контакт на електронната ни поща: office@bulcongroup.com.

Ще се свържем само с одобрените кандидати. Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор. Лиценз от Агенцията по заетостта №2295 от 21.06.2017г.

Comments are closed